Hakkımızda

KURULUŞ

atevi ; 10 Şubat 1999′ da Efe Çehreli tarafından kurulmuş, binicilik at malzemeleri, binici at kıyafetleri, nalbant aletleribinici malzemeleri ithalatı ve perakende satışı, at yemleri ve at katkı ve vitamin maddeleri dağıtımı, kedi maması ve köpek mamaları ve köpek kulübeleri , aksesuarları satışı yapan bir aile firmasıdır.

atevi yas erd 2

İMALAT

Türkiye’ nin ilk ve tek imalatçısıyız. Biniciler için binici pantalonları, mini-chapsler, termo ve kapitone yelekler, lastikli fermuarlı ve klasik binici botları, t-shirtler, sweat-shirtler, çizme çantaları, müsabaka ceketleri, atlar için ise kapitone kordonlu sırmalı eyeralltları, peluş pedler, ter blanketleri, box bandajları, üzengi kayışları imal ediyoruz ve toptan satışını da yapıyoruz.

KİEFFER, OPTIMA-PURINA YEM

2008 Binicilik Oyunları Avrupa’ nın en iyi eyerini üretim ödülünü alan 160 senelik KİEFFER markasının Türkiye temsilciliği, hazır at yemi sektöründe; dünyanın en büyük yem hammadde ve yem üretim firması olan Cargill/Purina’ nın Optima yem adı altında Marmara Bölgesi Bölge Bayiliği görevlerini sürdürmekteyiz.

MARKA BİLİNİRLİĞİMİZ

İlkeli ve ticaret ahlakını temel alan faaliyeti sonunda müşterilerinin tam olarak güvenine sahip olmuş, kurumsal kimliği ile tüm ilişkilerinde satışa değil bilgi vermeye yönelik çaba içinde olmuştur. Müşterilerimizin takdirleri ile sektörümüzde ATEVİ marka bilinirliği %100′ dür.

HILLS, PRO PLAN

Portföyündeki ürünlere ek olarak 2006 yılında Hill’s ve Pro Plan Purina gibi kedi köpek mamaları ve pet aksesuarları satışına da başlamıştır.

DANIŞMANLIK

Edindiği bilgi ve tecrübe ile ülkemizin önde gelen üretim çiftlikleri ve haralarında danışmanlık görevini üstlenmiş ve teknik kadrosu ile sektörün gelişmesine katkı sağlamıştır.

KULÜP İŞLETMECİLİĞİ

Binicilik ve at sektöründe; Asya yakasının en büyük villa projesi olan (750 villa) ve İş-Koray A.Ş. tarafından yapılan Casaba Sitesi’ nin Atlıspor’ unu Temmuz 2003 ile Nisan 2004 tarihleri arasında işletmiştir.

PORTAL

Çağımızın iletişim araçlarını ve teknolojilerini en iyi şekilde kullanan atevi; 1999 senesinde oluşturduğu ve Türkiye Binicilik Sektörü’ nün ilk ve tek portalı haline gelen internet sitesi www.atevi.com ile sanal dünyada da varlığını sürdürmektedir.

SANAL MARKET

E-Ticaret alanına Türkiye’ nin kargo ücreti alınmayan ilk sanal marketi olan www.nocargo.com ile adım atıp, 33 etkin domain ile de varlığımızı taçlandırdık.

TESCİLLİ MARKALAR

T.C. Türk Patent Enstitüsünden 2 adet şekil ibareli ve 1 adet de isim tescilli markası ile hizmet vermektedir. Bunlar:
2001 23858 Marka Numaralı Ticaret Çeşitli Tescil
ATEVİ 2008 17417 Marka Numaralı Ticaret Çeşitli Tescil   2000 09608 Marka Numaralı Ticaret Çeşitli Tescil

HİZMET ALANLARI

Firmamız;  tecsilli markaları ile aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir:

* Binicilik malzemeleri ithalatı ve imalatı, toptan ve perakende satışı.

* Optima (Purina) at yemleri Marmara Bölge Bayiliği.

* Binicilik kulübü işletmeciliği.

* Binicilik kulübü danışmanlığı.

* Binicilik malzemeleri expertizi.

* Kedi ve köpek mamaları ve pet aksesuarları satışı.

* www.nocargo.com İnternet satış sitesi aracılığı ile sanal ticaret.   * Manken ve fotomodellere, moda çekimlerine , dizi filmlere,  mağazalara, sinema filmlerine at, binicilik ve binici malzemeleri kiralaması.

SATIŞ NOKTALARIMIZ:     www.nocargo.com Bu sanal mağazada binicilik at kıyafetleri ve pet ürünleri peşin fiyatına 5 taksitle satılıyor ve alışveriş limitinize bakılmadan kargo ücreti alınmıyor. Bunu uygulayan Türkiye’ deki ilk sanal mağazadır.     www.hepsiburada.com Bu sanal mağazada ilgili bölümde ürünlerimizi bulabilirsiniz.

www.deppo.com
Bu sanal mağazada ilgili bölümde ATEVİ ürünlerini bulabilirsiniz.    Kayol Zahirecilik
Veliefendi Hipodromu İstanbul yem satış bayimizdir. Bölge bayisi olduğumuz yemleri temin edebileceğiniz duayen firmada yetkililer: Bedri Kayol, Kadri Kayol ve Kenan Kayol Kardeşler.
Telefon: +90 212 572 0852

Etiketler:
Kategori:


Soru - Cevap

Soru yok

Sorun - Cevaplayalım.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.